Telefon Numarası (0542) 696 8992
Çalışma Saatleri

Pzt - Cts 08:00 - 19:00

Adres

Bitez Mah. Mandalin Cad. No:37 Bodrum/MUĞLA

Author

Bodrum Su Kaçağı - Hakkında

25 yıldır Bodrum ve Bodrum çevresinde profesyonel şekilde hizmet veren Bodrum Su Kaçağı güvenilir ve sağlam ekibiyle tüm su kaçağı, su tespiti gibi tesisat işlerinde hizmet vermektedir.

İletişim

Profesyonel Ekip

Ustalarımızın tecrübeleri bir yana, aynı zamanda iletişim, saygı, görgü konularında da eğitimli kişilerden oluşmasıdır. Hizmetinize gönderdiğimiz ustaların hal ve davranışları firmamızın profesyonel hizmet anlayışı için çok önemli bir unsurdur. Firmamız kesinlikle ustalarımızın haddini aşacak hareket ve davranışlara izin vermemektedir.

Bugüne kadar verdiğimiz servis hizmetlerimiz bu şekilde gerçekleşmiş ve bundan sonrada böyle devam etmesi, firmamızın prestiji ve saygınlığı açısından üzerinde önem ve ciddiyetle durduğu bir unsurdur. Servislerimiz hakkında şikayetleriniz var ise lütfen bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

Misyonumuz

Bulunduğumuz tüm sektörlerde çalışan ve müşteri memnuniyetimiz ile kaliteli hizmet anlayışımız önceliğimiz olmak üzere sağlıklı bir büyüme trendi içinde ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

  • Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde öncü ve örnek bir şirketler topluluğu olmak.
  • Kaliteli hizmet anlayışımızda sürdürülebilirlik sağlamak
  • Müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak
  • Teknolojiyi yakından takip ederek, iş süreçlerimizde verimliliği arttırmak
  • Toplumsal ve sosyal değerlerimize katkıda bulunmak

En Sık Sorulanlar

Evet. Ücretsiz olarak verdiğimiz danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilir, yeni yapılacak tesisatlarınız yada oluşan tesisat sorunlarınızı gidermek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Evet. Son teknoloji su kaçağı tesbit aletlerimiz ile kırıp dökmeden, sizlere en kaliteli ve hızlı hizmeti sağlıyoruz.

Evet. Boru gözlem kamerası ve son teknoleji ile donatılmış ekipmanlarımız ile, tesisat gider tıkanması sorunlarınız için servis hizmetimiz vardır.

Son İçerikler

Tıkanmış Lavabo Açma
Tıkanmış Tesisatlara Hızlı Çözüm
Su Tesisatı Sorunları